Cangaroo - jak powstają nasze ubrania?

1
Cangaroo - jak powstają nasze ubrania?

Każda z Was zamawiając nasze produkty, otrzymuje je zapakowane w firmowe pudełko i owinięte w papier z kangurkiem. Po odebraniu paczki od kuriera i jej rozpakowaniu możecie cieszyć się nowymi ubraniami. Ale czy zastanawiałyście się kiedyś nad drogą takiego ubrania, zanim trafi ono w Wasze ręce? Dzisiaj chcemy Wam to przybliżyć!

Produkt ma swój początek w materiale.

Każda sukienka ciążowa, bluza do karmienia lub koszulka do karmienia to przede wszystkim materiały. Wybierając je, na pierwszym miejscu stawiamy jakość. Materiały muszą mieć intensywny kolor, odpowiednią gramaturę, wysoką jakość wykonania, certyfikaty bezpieczeństwa Oeko-Tex. Zanim dany materiał trafi do produkcji, jest przez nas intensywnie testowany – próbny model ubrania nosimy, wielokrotnie pierzemy i prasujemy, żeby upewnić się, czy z wybranym przez nas materiałem nic się nie stanie, gdy Wy będziecie z niego korzystać! W przypadku ubrań do karmienia piersią dochodzą ukryte zamki, które również testujemy używając ich kilkaset razy, aby mieć pewność, że nie zawiodą Was podczas codziennego użytkowania. To samo tyczy się nadruków – te są unikatowe i jest bardzo mała szansa, że znajdziecie takie same wzory na produktach innych polskich czy zagranicznych producentów ubrań dla kobiet w ciąży i karmiących.

Bez szycia nie ma ubrań.

Przy produkcji naszej odzieży ciążowej i do karmienia współpracujemy z małą, rodzinną szwalnią. Przez lata współpracy nigdy się na nich nie zawiedliśmy – ubrania są szyte profesjonalnie, w wysokim standardzie, z dopilnowaniem każdego szczegółu. Takiego standardu i poziomu jakości nie otrzymacie przy produkcji masowej.  Nie jesteśmy producentem na dużą skalę – szyjemy niewielkie partie, dzięki czemu jesteśmy w stanie kontrolować wysoką jakość każdej sztuki, a Wy dostajecie ubrania ciążowe i do karmienia, które są oryginalne i niepowtarzalne, nie tak jak produkty z sieciówek.

Inspiracje znajdziesz tam gdzie najmniej się jej spodziewasz 

Skąd czerpiemy inspirację dla naszych produktów? Jeśli chodzi o kroje sukienek ciążowych, sukienek do karmienia czy koszulek to wzorujemy się na tym, w czym Martyna lubi chodzić, i w czym czuje się swobodnie. Jeśli chodzi o wzory widoczne na naszych koszulkach ciążowych czy bluzach do karmienia, to inspiracji poszukujemy w naturze – stąd różnego rodzaju liście czy kwiaty na naszych produktach. Ale to nie wszystko – czasami pomysł na nowy wzór przychodzi niespodziewanie, często przy udziale naszej córki. Tak było w przypadku koszulki we flamingi – nasza Zuza była w tamtym momencie bardzo zafascynowana postacią flaminga, która była widoczna na kartach książki, którą właśnie otrzymała. Bez przerwy pokazywała nam go ciesząc się przy tym niezmiernie. Po namyśle stwierdziliśmy, że motyw flamingów wyglądałby bardzo dobrze na letnich koszulkach do karmienia. Tak jest też w przypadku naszej najnowszej bluzy do karmienia. Na plenerowych warsztatach chlapania farbami, nasza córka popełniła dzieło, na podstawie którego udało nam się znaleźć wzór dla bluzy. Poniżej możecie zobaczyć jej pracę nad malunkiem, który posłużył nam jako inspiracja dla nowego wzoru – z pewnością wprowadzi trochę kolorów w ponure jesienne dni!

Czekamy na Wasz wkład

Wszystkie nasze ubrania ciążowe i do karmienia tworzymy dla Was. W związku z tym, chcielibyśmy zaprosić Was do współpracy bo kto, jak nie Wy: obecne i przyszłe mamy wiecie najlepiej w czym czujecie się dobrze i w co chciałybyście się ubierać. Jeśli widzisz, że w naszym asortymencie jest miejsce dla twojego pomysłu na krój lub wzór – nie wahaj się! Pisz do nas, skonsultujemy twój pomysł i jest duża szansa, że w ciągu kilku tygodni staniesz się częścią naszej marki! Bądźcie naszą inspiracją przy produkcji nowych ubrań ciążowych i do karmienia sygnowanych kangurkiem

Zuzia w twórczym szale:

 Nie mogliśmy jej oderwać od tej kartki.

A oto efekt jej pracy.kolorowaTak wygląda rodzinna szwalnia, w której tworzymy nasze ubrania.

 

Komentarze do wpisu (1)

27 lutego 2020

Bardzo istotny temat został poruszony w tym wpisie! Warto, aby jak najwięcej osób go przeczytało.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl